World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Povesti de groaza..

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
cotzofunky
Beginner...
Beginner...

feminin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 21
Localizare : pitesti
Popularitate :
0 / 1000 / 100

Data de inscriere : 26/08/2010

MesajSubiect: Re: Povesti de groaza..   Vin Aug 27, 2010 11:33 am

In casa parasita….

Eu si prietenii mei obisnuim sa mergem seara pe la ora 8-9 sa stam la o casa parasita…darapanata…care o data a fost un minunat camin pentru avocati…Aceasta casa a fost inchisa datorita crimelor care s-au intamplat in acel loc. Este situata la marginea orasului , are o piscina care acum nu se mai poate pune in functiune datorita serpillo…soparlelor si a plantelor care a pus stapanire pe toata suprafata.
Cand mergeam acolo mereu vedeam un om cu un cala lb si un caine foarte fioros care este tinut bineinteles legat pentru a nu musca [mai bine zis pentru a nu ne manca toata carnea de pe noi…tin sa mentionez ca este un caine buldog]…Cand ajungem acolo mergem sus la etaj…desi bineinteles este destul de greu de intrat deoarece la intrare este o gaura foarte mare peste care trebuie sa sari si pentru a ajunge su seste nevoie sa urci aproximativ 20 de scari foarte abrupte si gata sa cada…
Pe la ora 9 si jumatate ajungem acolo….este foarte intuneric si bineinteles ca nu este nicio iluminare acolo…Mergem sus si incede sa vorbim si sa ne spunem povestile noastre de groaza mai auzite de pe net mai reale…totusi foarte infricosatoare.
Dintr-o data ne cuprinde un sentiment de teama si un frig teribil…nu se mai intamplase asta niciodata [tin sa mentionez ca in acea seara era luna plina si niciodata nu am stata colo pe luna plina…nu pentru ca nu am vrut ci pentru ca nu am avut ocazia…] si eram foarte speriati.
Din senin se aude un zigomo in subsolul in care nu am intrat niciodata…se auzea sunete stranii venite de nicaieri si pe un ton foarte raspicat.
Crezandu-ne noi mai curajosi am coborat cu 2 lanterne si o bricheta de-a unui fumator…;))…Jos era mult mai frig desi era o noapte foarte calduroasa de vara si nu adia nici macar vantul afara…se aude un zigomo paterni…fetele printre care si eu incep sa tipe…subsolul era foarte mare si ne-am gandit sa ne separam cum se face in filme…dar nu stiam can u suntem facuti pentru astfel de acte curajoase si ca ne jucam cu focul…Eu am mers impreuna cu 2 baieti si o fata …intr-o camera am auzit anumite voci teribile , dar noi pasionati de lucrurile astea si iubind adrenalina am deschis camera unde acolo era un sicriu…bine inteles can u mai conta daca suntem baieti sau fete si am tipat cat ne-a tinut gura de tare…noi stiam ca acolo s-au produs multe crime si violuri dar nu credeam ca acele crime sunt ascunse chiara colo…ne placea acea casa pentru ca era stranie inca de la intrare si dadea un aer de blastema desi nu era asa…dar totusi era…Cand au auzit tipetele toti prietenii au venit si au privit ingroziti la imaginea crunta a sicriului negru cu un scris foarte ciudat pe el...doi dintre baieti s-au apropiat si au citit ce scria : ,,Aici este stapana SATANA [satana scris cu litere imense] corpul dorit de catre tine….aici zace mutilata odrasla pe care ti-o vom da tie in dar pentru a creste in ochii tai intunecati”…Can dam citit aceste cuvinte am devenit si mai curiosi vrand sa deschidem sicriul care era prins cu banda adeziva pe absolut orice parte si parand imposibil de deschis…nu am vrut sa chemam politia si din cauza ca vroiam sa parem noi aceia care rezolva acest ,,caz” dar si pentru ca stiam cat de grava ar fi situatia daca parintii nostrii afla ca noi am fost acolo in acea seara si ca am gasit asa ceva…Intamplarea a facut ca unul din baieti sa aiba un briceag mititel la el si sa desfaca banda…Am mai stat putin sa ne gandim inainte sa deschidem sicriul si am spus…,,Ce-o fi o fi”…si am deschis doar jumatate de teama…de acolo venea un miros ingrozitor si groaznic…acel miros de cadavru in stare de profunda putrefactie …Era cat pe ce sa vomitam dar ne-am abtinut din rasputeri.
Dupa ce deschidem in intregime sicriul vedem un corp de femeie foarte mutilat…mai de graba taiat in zeci de bucatele…Nu ne venea sa credem ce persoana ar face asa ceva asa ca am inceput sa plangem de teama…Au trecut 10 minute de cand ne gandim ce sa facem pana cand se aude un sunet de la intrare…de frica am mers spre iesire dar acolo erau doi oameni imbracati in straie de indieni cu 2 coarne pe cap[nu erau reale dar probabil ca vroiau sa para ca satana sau asa ceva…] cu un machiaj mai groaznic de cat machiajul EMO si tipand cat ii tineau gura intr-o alta limba…Am luat-o la fuga cat ne-a tinut picioarele si ne-am alcun intr-o camera a subsolului nespunand niciun sunet…pana la urma ne gasesc dar reusim sa scapam deoarece satanistii se sperie ingrozitor de tare de cuvantul dumnezeu sau de facutul crucii…Am plecat acasa mai mult morti decat vii la ce am vazut in acea seara…a doua zi ne-am decis sa spunem adevarul chiar daca o sa ne pedepseasca parintii foarte crunt…si totusi o meritam…politia a luat cadavrul si au mai descoperit si alte cadavre ingropate sub pamant pe care scria acelasi mesaj ingrozitor…pe ultimul sicriu pe care l-au luat…cel care parea omorat mai nou deoarece nu era in stare de putrefactie scria: ,,Si chiar daca ne vor opri noi tot nu ne vom lasa batuti pana cand nu te vom multumi SATANA”…cred ca se referea la oameni sau la politie dar faptul ca au spus ca tot nu se vor lasa batuti iti da un aer de neliniste si teama…

P.S.: povestea este cat se poate de reala mi s-a intamplat pe data de 14.07.2008^_^…in micul orasel…mioveni XD
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:kIBc_04_Xw_cXM:l
cotzofunky
Beginner...
Beginner...

feminin
Popularitate :
0 / 1000 / 100

MesajSubiect: Re: Povesti de groaza..   Vin Aug 27, 2010 3:39 pm

Apartamentul 666…

Intr-o zi de iarna…prin decembrie…o femeie care era in anul I de facultate , isi cauta un apartament in care sa stea cu chirie. A cautat tot felul de anunturi in ziar dar nimic….
Intro dimineata pe la ora 9 a.m. si-a cumparat un ziar local unde scria : ,,Cautam chirias … apartament cu 3 camere…” fetei i s-a parut foarte interesant si in acelasi timp ciudat deoarece era foarte ieftin…dar a acceptat sa mearga sa il viziteze deoarece nu strica.
Cand a ajuns acolo proprietarul apartamentului era foarte fericit ca si-a gasit un chirias…atat de naiv ca Liliana(fata cu pricina). Cand a intrat a sirti o prezenta stranie dar nu i-a dat atentie deoarece apartamentul era mirific si intr-o stare foarte buna si nu ii venea sa creada ca a gasit un loc atat de bun si la un pret foarte mic.
Dupa semnarea actelor ea este decisa sa se mute acolo in timpul facultatii…ciudat este faptul ca de cate ori o intrebau vecinii : ,,Unde teai mutat?”,ea raspunzand cu o mandrie inocenta : ,,In apartamentul 666”.De fiecare data vecinii erau uimiti de locul pe care fata il inchiriase… au incercat sa iii explice ca acel apartament a apartinut unei persoane foarte sadice care s-a spanzurat si de atunci nimeni nu a rezistat mai mult de 6 zile in acel apartament…acea entitate stranie facea totul strict legat de numarul 6…fetei nu i-a pasat de ce spune lumea , dar avea sa experimenteze pe pielea ei toate aceste crude adevaruri…
Pe data de 6 decembrie , seara , fata se baga in pat…era ora 11:06…nu a putut adormi deoarece avea o presimtire foarte stranie inauntrul ei…asa ca a mers sa-si faca o cafea pe la 11:50…
Exact la ora 12:06 cand femeia se uita la televizor…ea fiind pasionata de filmele de groaza…se aude un palid batut in usa…din ce in ce mai tare….bineinteles ca persoana batea de 6 ori.
Liliana se uita pe vizor si constata o privire inocenta de femeie…cu varsta intre 20 si 30 de ani…foarte alba si cu ochii rosii. Nu se sperie deoarece persoana pare a avea nevoie de ajutor…nicidecumnu parea vreo spargatoare…asa ca ii deschide usa si ii spune : ,,Te pota juta cu ceva?” … femeia devine din ce in ce mai agitata si are o privire din ce in ce mai bizara…,,Intra te rog!” ii spune victima pradatorului nestiind ce o asteapta…
-Te rog sa ma scuzi , sunt Dana si am venit sa-mi iau studiile pentru facultate…cand m-am mutata m uitat sa le iau deoarece a fost o mutare foarte in graba..
-Totusi am auzit ca in acest apartament a locuit o fata care am inteles ca era foarte sadica si a omorat o persoana in aceasta casa. Este adevarat?
Bineinteles ca pradatorul nu isi recunoaste niciodata faptele deci ii raspunde:
- Nu este adevarat…sunt numai povesti care nu isi au rostul(devenind din ce in ce mai agitata)
Discutia se sfarseste pe la ora 01:06 dimineata asa ca presupusa Diana pleaca spunandu-i ca i-a parut bine de cunostiinta….numai ca de atunci apare in fiecare seara exact la aceeasi ora si spune ca isi tot uita studiile la ea…
Fata nu vroia sa o jicneasca asa ca accepta vizita Danei fie ca vroia fie can u..pana cand sa saturat sa tot stea treaza pana la ora 1…desi i se parea foarte ciudat faptul ca facea totul in numar de 6 si a intrat la banuieli…
Intr-o dimineata a dat de administrator care a incercat sa ii explice ca acea fata este moarta si can u are cum sa vina la ea deoarece a murit acum 6 ani de zile…
- Domnule , eu nu sunt nebuna si stiu ce am vazut . Daca nu ma credeti v-as ruga sa veniti diseara de la ora 12:06 la mine sa va arat can u am halucinatii si nici nu sunt nebuna deoarece studiez la facultatea de psicologie…
- Cum spuneti dumneavoastra..eu am sa vin…de la fiecare persoana care a locuit in acel apartament am primit plangeri…pana cand acele persoane au murit.
A venit si seara si fata isi asteapta ,,prietena” sa vina…numai ca in acea seara Dana vine mult mai schimbata…are o privire foarte sadica…ca si cu mar vrea sa te omoare pel oc…ochii mai rosii si mai plini de manie ca niciodata…si fata alba ca zapada…dar nu cea din povesti … cea parca desprinsa fin filmele horror…
Liliana o intreaba pe fata de ce arata asa…dar nu primeste niciun raspuns…in acea seara Dana era foarte tacuta si suparata pe ceva. Tot repeta cuvintele : ,,Nu vreau sa fac asta…vreau ca cineva sa ma salveze!”
Precum o gazda politicoasa…incearca sa ii ofere o tigara.
-Nu multumesc..nu vreau…fumam si eu inainte dar m-am lasat pentru can u imi face bine la piele…am anumite arsuri .
-Nici macar o gura de cafea? Stiu ca e tarziu dar nu am altceva cu care sa te servesc…
-Bine eu o sa iau si tigara si cafea…dar sa stii ca o sa ma schimb si o sa imi apara o reactie alergica pe fata…
Fata crezu ca Dana glumeste numai ca s-a inselat…dupa ce a tras 6 fumuri de tigara si dupa ce a baut 6 guri din cafea fata incede sa i se schimbe si sa aiba trasaturi diabolice ca de demon…
- Ce ti se intampla?!...intreaba Liliana speriata cu ochii larg deschisi…
Demonul ii raspunde
-Vezi??Proasto!!!E numai vina ta!!!Am vrut sa te avertizez …am vrut sa ma salvezi!!!Daca tu nu asculti poate ai sa asculti de cealalta latura a mea!
Dintr-o data demonul incepe sa o stranga pe fata de gat pana la sangerare si cu o privire dezgustatoare ii spune ca va muri in 6 chinuri groaznice: prima oara ii va taia 6 degete de la mana…a doua oara o va injunghia de 6 ori in picioare…a treia oara ii va smulge tot parul din cap pana la ultimul fir…a patra oara ii va taia buzele in 6 parti…a cincea oara ii va rupe ambele brate numai sa o vada cum sufera pana aproape de moarte…si in ultimul rand o va privi cu un amuzament desavarsit cum moare chinuindu-se de moarte…toate acestea sunt gandurile unei fantome sadice fara mila care nu poate trece de partea cealalta deoarece ii place iadul si tot ce ii ofera el…
Toate aceste lucruri au fost tragica imagine a mortii Lilianei…o fata in varsta de numai 20 de ani…
Fantoma inca mai face victime intr-un apartament din Pitesti…toate aceste lucruri fiind spuse din jurnalul fetei care cu o minte bolnava a fost pusa sa isi scrie in jurnal chiar si pe ,,patul mortii” numai pentru a-si imagina satisfactia de a vedea o victima scriindu.si sfarsitul……XD

THE END

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:kIBc_04_Xw_cXM:l
cotzofunky
Beginner...
Beginner...

feminin
Popularitate :
0 / 1000 / 100

MesajSubiect: Re: Povesti de groaza..   Vin Aug 27, 2010 4:22 pm

In casa parasita

Eu si prietenii mei obisnuim sa mergem seara pe la ora 8-9 sa stam la o casa parasita.darapanata care o data a fost un minunat camin pentru avocati.Aceasta casa a fost inchisa datorita crimelor care s-au intamplat in acel loc. Este situata la marginea orasului , are o piscina care acum nu se mai poate pune in functiune datorita serpillo , soparlelor si a plantelor care a pus stapanire pe toata suprafata.
Cand mergeam acolo mereu vedeam un om cu un cala lb si un caine foarte fioros care este tinut bineinteles legat pentru a nu musca [mai bine zis pentru a nu ne manca toata carnea de pe noi , tin sa mentionez ca este un caine buldog]…Cand ajungem acolo mergem sus la etaj desi bineinteles este destul de greu de intrat deoarece la intrare este o gaura foarte mare peste care trebuie sa sari si pentru a ajunge su seste nevoie sa urci aproximativ 20 de scari foarte abrupte si gata sa cada.
Pe la ora 9 si jumatate ajungem acolo .Este foarte intuneric si bineinteles ca nu este nicio iluminare acolo . Mergem sus si incede sa vorbim si sa ne spunem povestile noastre de groaza mai auzite de pe net sau mai reale , totusi foarte infricosatoare.
Dintr-o data ne cuprinde un sentiment de teama si un frig teribil , nu se mai intamplase asta niciodata [tin sa mentionez ca in acea seara era luna plina si niciodata nu am stata colo pe luna plina nu pentru ca nu am vrut ci pentru ca nu am avut ocazia] si eram foarte speriati.
Din senin se aude un zigomo in subsolul in care nu am intrat niciodata , se auzeau sunete stranii venite de nicaieri si pe un ton foarte raspicat.
Crezandu-ne noi mai curajosi am coborat cu 2 lanterne si o bricheta de-a unui fumator . Jos era mult mai frig desi era o noapte foarte calduroasa de vara si nu adia nici macar vantul afara . Se aude un zgomot paterni , fetele printre care si eu incep sa tipe , subsolul era foarte mare si ne-am gandit sa ne separam cum se face in filme , dar nu stiam ca nu suntem facuti pentru astfel de acte curajoase si ca ne jucam cu focul . Eu am mers impreuna cu 2 baieti si o fata , intr-o camera am auzit anumite voci teribile , dar noi pasionati de lucrurile astea si iubind adrenalina am deschis camera unde acolo era un sicriu si bine inteles can u mai conta daca suntem baieti sau fete si am tipat cat ne-a tinut gura de tare. Noi stiam ca acolo s-au produs multe crime si violuri dar nu credeam ca acele crime sunt ascunse chiara colo . Ne placea acea casa pentru ca era stranie inca de la intrare si dadea un aer de blastema desi nu era asa , dar totusi era . Cand au auzit tipetele toti prietenii au venit si au privit ingroziti la imaginea crunta a sicriului negru cu un scris foarte ciudat pe el...doi dintre baieti s-au apropiat si au citit ce scria : Aici este stapana SATANA , [satana scris cu litere imense] corpul dorit de catre tine , .aici zace mutilata odrasla pe care ti-o vom da tie in dar pentru a creste in ochii tai intunecati…Cand am citit aceste cuvinte am devenit si mai curiosi vrand sa deschidem sicriul care era prins cu banda adeziva pe absolut orice parte si parand imposibil de deschis . Nu am vrut sa chemam politia si din cauza ca vroiam sa parem noi aceia care rezolva acest caz dar si pentru ca stiam cat de grava ar fi situatia daca parintii nostrii afla ca noi am fost acolo in acea seara si ca am gasit asa ceva. Intamplarea a facut ca unul din baieti sa aiba un briceag mititel la el si sa desfaca banda . Am mai stat putin sa ne gandim inainte sa deschidem sicriul si am spus…Ce-o fi o fi…si am deschis doar jumatate de teama , iar de acolo venea un miros ingrozitor .Acel miros de cadavru in stare de profunda putrefactie . Era cat pe ce sa vomitam dar ne-am abtinut din rasputeri.
Dupa ce deschidem in intregime sicriul vedem un corp de femeie foarte mutilat ,mai de graba taiat in zeci de bucatele . Nu ne venea sa credem ce persoana ar face asa ceva asa ca am inceput sa plangem de teama…Au trecut 10 minute de cand ne gandim ce sa facem pana cand se aude un sunet de la intrare . De frica am mers spre iesire dar acolo erau doi oameni imbracati in straie de indieni cu 2 coarne pe cap[nu erau reale dar probabil ca vroiau sa para ca satana sau asa ceva] cu un machiaj mai groaznic de cat machiajul EMO si tipand cat ii tineau gura intr-o alta limba . Am luat-o la fuga cat ne-a tinut picioarele si ne-am alcun intr-o camera a subsolului nespunand niciun sunet , pana la urma ne gasesc dar reusim sa scapam deoarece satanistii se sperie ingrozitor de tare de cuvantul dumnezeu sau de facutul crucii . Am plecat acasa mai mult morti decat vii la ce am vazut in acea seara , a doua zi ne-am decis sa spunem adevarul chiar daca o sa ne pedepseasca parintii foarte crunt . Si totusi o meritam . Politia a luat cadavrul si au mai descoperit si alte cadavre ingropate sub pamant pe care scria acelasi mesaj ingrozitor , iar pe ultimul sicriu pe care l-au luat , cel care parea omorat mai nou deoarece nu era in stare de putrefactie scria …Si chiar daca ne vor opri noi tot nu ne vom lasa batuti pana cand nu te vom multumi SATANA…cred ca se referea la oameni sau la politie dar faptul ca au spus ca tot nu se vor lasa batuti iti da un aer de neliniste si teama.

P.S.: povestea este cat se poate de reala mi s-a intamplat pe data de 14.07.2009 in micul orasel mioveni XD
Sus In jos
cotzofunky
Beginner...
Beginner...

feminin
Popularitate :
0 / 1000 / 100

MesajSubiect: Re: Povesti de groaza..   Vin Aug 27, 2010 4:25 pm

Casa parasita II

Aceasta poveste este reala si nu e nicio gluma proasta.Este a doua parte a povestii Casa parasita dar bineinteles este o alta casa pentru a nu va plictisi..
Intr-o seara de toamna prin pitesti , ma plimbam impreuna cu cei cinci prieteni prin parc unde este si o padure nu neaaparat mare. Acolo ajunsi ne-am gandit sa mergem si noi sa vedem o casa. Acea casa se afla in Pitesti , mai precis in trivale…se spune ca acolo a trait o femeie care bineinteles ca a si murit pentru ca altfel nu se putea crea nicio poveste infricosatoare despre ea . Locuitorii orasului se tem sa mearga acolo in special noaptea deoarece femeia i-ar putea omora sau speria de moarte.
Bineinteles ca noi credeam asta dar am vrut sa experimentam pe pielea noastra cu meste sa ai un fel de conflict cu o fantoma , din pacate aveam sa aflam asta. Din departare , pana sa ajungem o imagine ne-a ingrozit teribil. Acolo erau 3 satanisti afara care stateau in jurul unui foc gigantic cu un sac langa ei in care sincera sa fiu parea un cadavru dar nu am vrut sa aflam.
Nu ne-am oprit aici . Am incercat sa ne furisam mai in fata si am ajuns pana in spatele casei [ei erau in fata casei]. Eram captivati de ce se intampla acolo si vroiam sa aflam mai multe din acea desfasurare a lor.
Dintr-o data se aude un zgomot in casa dar nu era facut de catre acei satanisti ci de catre mireasa care locuia acolo . Dupa cateva momente fara a mai deschide usa deoarece nu era nevoie trece prin ea o silueta de femeie inalta , imbracata intr-o rochie minunata alba ca de mireasa si cu un par lung si negru . Am crezut ca este un inger pana ce i-am vazut cumplita fata plina de zgarieturi alba ca zapada si cu niste ochi fara pic de culoare , doar albi . Nu ne-am putut abtine in a tipa de lucrurile intamplate acolo si am intrat intr-o mare belea. Am inceput sa alergam si sa tipam cat ne tinea gura. Pe la iesirea din padure era un batranel carunt cam de 65 de ani care ne-a intrebat ce cautam acolo.Nemaiputand vorbi din cauza oboselii si fricii totusi am reusit sa ii povestim batranelului ce ni s-a intamplat dar nu stiu de ce credeam noi ca un om batran trecut de varsta I ne putea ajuta sa scapam…poate ca noi cautam defapt un om mai matur dar acea persoana nu era cea potrivita.
Intr-o secunda omul batran incede sa-si schimbe atitudinea si scoate un cutit imens. Reuseste sa injunghie o prietena iar ea nu a mai putut fugi , intr-un cuvand era terminata! Nu vroiam sa o lasam in urma dar stiam ca nici daca am vrea nu am putea rezista macelului la care urma sa fim supusi in acea seara. In urma noastra se vedea cum fugeau dupa noi cei 3 satanisti cu ochii plini de ura. Ciudat este ca nu era nimeni prin parc atunci desi era numai ora 11 si de obicei se mai plimba indragostitii seara iar cand noi am intrat in padure erau foarte multi afara si nu ne-am speriat ca am fi singuri. Unul dintre baieti avea probleme grave si din pacate isi scapase tubul cu oxigen atunci can dam inceput sa fugim…Mai aveam 2 alegeri.Pima era sa stam sa ne odihnim desi era imposibil si pana la urma ne prindeau , iar a doua era sa-l lasam i urma si el sa fie urmatoarea victima. Nu ne venea sa credem ca prietenul nostru avea sa moara din cauza unei ambitii stupide de-a noastra .Deja eram franti de oboseala si nu mai puteam fugi.Nu am mai rezistat si am cazuti morti de oboseala…Cand ne.am trezit am asistat la cosmarul revederii prietenilor.Erau asezati intr-un cazan plin cu apa care state ape foc. Nu am idee de ce vroiau sa-i fiarba dar era o imagine ingrozitoare mai ales ca unul din ei era viu inca si l-am privit printre strigate de jale cum se chinuie pana cand a murit. O voce de demon ne-a spus atunci : voi veti fi urmatorii . am intors capul si am vazut acea mireasa imbracata foarte frumos dar aratand ca un demon la fata . Am tipat . Nu ne venea sa credem ca am vazut o fantoma.Noi credeam can u exista si faceam glume pe seama asta tot timpul . Mai aveam numai cateva clipe de trait si ne rugam la Dumnezeu sa ne ajute. Din departare se aude un zigomo de masina de politie . Era ora 12:30 noaptea asa ca parintii au dat ingrijorati telefon politiei care a inceput sa ne caute peste tot. Acele bestii [pentru ca nu am alte cuvinte sa descriu acele fiinte mizere care nu au niciun suflet] au fugit promitand sa se razbune.
Am fost la sectie si am dat cateva declaratii care desi politia spunea ca ne vor ajuta noi stiam ca nu isi au rostul.
Si astazi ne mai amuzam pe aceasta poveste numai ca stim can u este deloc amuzant si ca puteam muri in cele mai groaznice chinuri posibile.

Eu nu cred ca trebuie sa o luati in gluma pentru ca este adevarata , oricum in romania exista atatia asasini care omoara cu sange rece.
Acea casa exista intradevar in Pitesti in trivale dar nimeni nu indrazneste sa mearga in casa si nimeni nu a reusit deoarece este impins cu brutalitate afara…..sper ca v-a placutXD
Sus In jos
narcisyonutz
Beginner...
Beginner...

masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 17
Localizare : Galati
Popularitate :
0 / 1000 / 100

Data de inscriere : 14/07/2011

MesajSubiect: Re: Povesti de groaza..   Joi Iul 14, 2011 5:09 pm

Odata,era ora 23:55 si eu eram in casa si ma jucam cu prietenul meu Robert 'Adevar sau Provocare'
Era randul lui si eu am ales provocare.El mi-a zis ca peste 5 minute adica la ora 00:00 sa ma duc in baie sa ma uit in oglinda.Eu fiind speriat de provocare pentru ca am auzit lucruri ca daca ma uit in oglinda la ora 00:00 fix se intampla ceva rau!!!
Ceva sa auzit cand s-a facut ora 00:00.Eu si prietenul meu Robert ne-am speriat.Provocarea era din ce in ce mai de speriat!
Robert a zis mai bine sa nu accept!Eu am acceptat spunand ca mie nu imi este frica de un zgomot!M-am dus la baie tremurand ca cum ar fi iarna si eu as fi dezbracat.M-am uitat in oglinda 30 de secunde nu sa intamplat nimic.Eu nu stiam ce se va intampla.Am plecat in camera si cand am ajuns acolo George era pe jos deabea respirand!M-am speriat si l-am intrebat ce i sa intamplat.A zis ca a vrut sa mearga dupa mine in baie si a fost dintr-o data strans de gat de cineva.Eu am fost speriat tare fiindca aveam si 9 ani.Dintr-o data si pe mine m-a strans cineva de gat.Robert nu a vazut pe nimeni!Le-am spus parintilor speriati!
Aceasta a fost doar prima noapte.
A doua noapte foarte speriati pe la ora 22:00 ne-am pus eu,Robert si inca un prieten al meu George in pat speriati de ce ni sa intamplat in seara trecuta mie si lui Robert.Pe la ora 23:00 bate la usa.Noi eram la televizor.Ne-a fost frica sa ne uitam,cel putin mie si lui Robert.
George s-a dus sa vada cine este la usa.S-a uitat pe vizor si a zis ca a vazut rosu pe vizor si ca se auzeau voci ca 'Deschide usa Ionut' (asa ma cheama pe mn si eram si la mn acasa).
George speriat a fugit repede in pat.Am vrut sa adormim dar nu am putut fiindca tot a batut la usa pana la ora 23:30.De atunci credeam ca s-a terminat,dar pacat ca nu am avut dreptate.Cineva batea in jaluzele.Noroc ca jaluzeaua era blocata si nu a putut sa o ridice.
S-a terminat totul si nu s-a mai intamplat nimic de genul acesta de atunci.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://....
narcisyonutz
Beginner...
Beginner...

masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 17
Localizare : Galati
Popularitate :
0 / 1000 / 100

Data de inscriere : 14/07/2011

MesajSubiect: Re: Povesti de groaza..   Joi Iul 14, 2011 9:57 pm

e copyata in mm
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://....
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Povesti de groaza..   

Sus In jos

Povesti de groaza..
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: Diverse :: Diverse :: Strange things-
Mergi direct la: